Агенции с положителни отзиви, предлагащи целогодишна работа във Великобритания

.

СТРОИТЕЛСТВО

 

Madigan Gill Ltd тел. 02072566222 www.madigangill.co.uk

Abbey House Services Ltd тел. 01757211313 www.abbeyhouseservices. co.uk

Bespoke Recruitment тел. 08704130500 www.bespokerecruitment.co.uk

Extraman Recruitment тел. 02073733045 www.extramanrecruitment.co.uk

Onsite Recruitment Solutions тел. 08450703883 www.onsiterecruitmentsolutions.com

Meridian Business Support тел. 02088438189 www.meridianbs.co.uk

Search Consultancy Ltd тел. 01293848116 www.searchconsultancy.co.uk

Daniel Owen Building Recruitment Solutions тел.0345 810 1020, www.danielowen.co.uk

Ship Shape Resources тел. 02077065240 www.shipshaperesources.com

O’Neill & Brennan тел. 01707648880 www.oneillandbrennan.com

GM Recruitment тел. 02082464270 www.gmrecruitment.co.uk

Four Site Contract Services Ltd тел. 01932856657, 07930507480 www.foursitelondon.com

The Shore Group тел. 02078698350, 01634566710 www.theshoregroup.co.uk

CitySite Solutions тел. 02037000120, 02079456299 www.city-site.co.uk

Fomac Construction тел. 02089614004 www.fomac.co.uk

FastTrack Management Services тел. 08450658888 www.ftrack.co.uk

Trades & Labour UK Ltd тел. 01932267000 www.tradesandlabour.net

TOK Construction Ltd тел. 02086847171 www.tokconstruction.co.uk

One Way Resourcing тел. 08450944148 www.onewayresourcing. co.uk

Workstream тел. 02073455027 www.workstream.co.uk

Qualified Labour Supply Ltd тел. 02079875253

Resourcing Group тел. 02072640707, 07595116714 (Рей Бъртън) www.resourcinggroup.co.uk

Options Resourcing тел. 02076212200 www.optionsresourcing.com

Protech Site Services Ltd тел. 02083871540, 07772485388 www.protechsiteservices.com

Tradeline Recruitment тел. 01234332960 www.tradelinerecruitment.co.uk

J&M Recruitment Services Ltd тел. 01795519000, www.jmrecruitmentservices.com

Express Group тел. 08001560891, www.expressgroupuk.com

Apex Resources Ltd тел. 02030789570 www.apexresources.net

Harper Construction Recruitment тел. 01934823530 www.harpercr.co.uk

Munnelly Support Services тел. 02031264264 www.munnellys.com

3D Personnel тел. 02071833030, www.3dpersonnel.com

McGinley Support Services тел. 02072322567 www.mcginley.co.uk

Setsquare Recruitment тел. 02072833000, 01823270917 www.setsquare.uk.com

Blueprint Recruitment тел. 01592631644, www.blueprintrecruitment.co.uk

Optima Site Solutions Ltd тел. 02034791320 www.optimasitesolutions.com

Professional Construction Recruitment Ltd тел. 02034342260 pcrnet.co.uk

Dutton International тел. 08451300595 www.duttoninternational.com

Speedy Specialists тел. 02089710400, www.speedyspecialists.com

Alandale Logistics Ltd тел. 02070050050, www.alandaleuk.com

GM Recruitment Ltd тел. 02082464270 www.gmrecruitment.co.uk

Randstad Ltd тел. 01582811600, www.randstad.co.uk

Constructive Resources тел. 01908370700, www. constructiveresources.com

Wyse Labour Ltd тел. 01273773409

Hays Recruitment Ltd тел. 02072598721 www.hays.co.uk

First Choice Ltd тел. 02085227878 www.fcrl.co.uk

Mane Engineering and Construction Jobs Ltd тел. 01923470700 www.mane.co.uk

 

РАБОТА В ХОТЕЛИ И РЕСТОРАНТИ

 

Human One Ltd тел. 07921871098 www.humanone.co.uk

Neway International тел. 02083814995 www.newayresources.com

KT&T тел. 02071939113, info@kttgreencleaning. co.uk (за предпочитане) www.ktt-ltd.com

Catermatch Solutions тeл. 08451081539, 01619209655 www.catermatch.co.uk

Select Hospitality тел. 01223324744 www.selecthospitality.co.uk

KMS UK Ltd. тел. 02078211500 www.kmsuk.net

Express Group тел. 08001560891 www.expressgroupuk.com

Ellis Mack Recruitment тел. 01415488246, www.ellismack.co.uk

MangoSolutions Ltd тел. 08448440903 www.mangosolutions.net

Catfoss Recruitment Ltd тел. 08454583636 www.catengineeringrecruitment.co.uk

Capital Catering Services Ltd тел. 01992500073

Detail2Leisure Ltd тел. 08452752888 www.detail2leisure.com

Cherryred Recruitment Ltd тел. 08712000408 www.cherryredrecruitment.com

 

РАБОТА В МЕТРОТО

 

FastTrack Management Services тел. 08450658888, 08452107777 www.ftrack.co.uk

AGS One тел. 02073361281 www.agsone.co.uk

 

РАБОТА В ХРАНИТЕЛНАТА ИНДУСТРИЯ

 

Food Careers Ltd тел. 02070601966 www.foodcareers.net

Baker Ross Food тeл. 02084347008 www.barkerross.co.uk

Deep Blue Ltd тел. 01423223911 www.deepbluerecruitment.co.uk

Focus Management Consultants Ltd тел. 01625560778 www.focusmanagementconsultants.co.uk

Jarvis Johnson (временна работа) тел. 08443351869 www.jarvisjohnson.co.uk

Catfoss Recruitment Ltd тел. 08454583636, www.catengineeringrecruitment.co.uk

 

ПОЧИСТВАНЕ НА КЪЩИ, ОФИСИ И СГРАДИ

 

Ariston Cleaning тел. 02074032091, 07733882934 krasidelcheva@aol.com

Perfect Clean тел. 02070998271, 08000020616 www.perfectclean.co.uk

Dustbusters Ltd тел. 07827968486 www.dustbusterscleaninguk.co.uk

Expert Home and Office Services тел. 07901825498, 08000431143 www.experthomeandofficeservices.co.uk

Any Clean Ltd тел.  02085931317, 08001951215 www.anyclean.co.uk

Top Cleaners тел. 02072052626, 08000517626 www.topcleaners.uk

Cleaning Gurus Ltd тел. 02079986672, 07979335263 www.thecleaninggurus.co.uk

KT&T тел. 02071939113, info@ kttgreencleaning.co.uk (за предпочитане) www.ktt-ltd.com

Clean4you London Ltd тел. 02074490241 www.clean4you.co.uk

Cleaners London Ltd тел. 02034758344 www.cleanerslondon.com

 

ИНЖЕНЕРНА РАБОТА

 

Personnel Selection тел. 01273205281 (Брайтън), 01252716881 (Фарнъм), 01483765544 (Уокинг) www.personnelselection.co.uk

Protech Site Services Ltd тел.  тел. 02083871540, 07772485388 www.protechsiteservices.com

Recruitment South East Ltd тел. 01424830000 www.recruitmentsoutheast.co.uk

 

ГЛЕДАНЕ НА ДЕЦА

 

Little Ones тел. 02071830309, www.littleoneslondon.co.uk

Jem Childcare Solutions тел. 08455435512 www.jemchildcaresolutions.co.uk

 

РАБОТА С ДЕЦА (NURSERY)

 

Orion Recruitment Specialists тел. 02084324514 www.orionrs.co.uk

 

РАБОТА В ТЪРГОВСКИТЕ ВЕРИГИ

 

Discover Retail Recruitment тел. 01254824146 www.discoverretail.co.uk

C2 Retail Recruitment тел. 02071250023 www.c2recruitment.com

Online E-Recruitment тел. 02088933113 www.onlineegroup.com

 

РАБОТА В СОЦИАЛНАТА СФЕРА

 

Care Solutions Limited тел. 01480223650

Professional Social Care Solutions тел. 01159587569 www.socialcaresolutions.org.uk

Axis Recruitment Limited тел. 08454701234 www.axisrec.com

Service Care Solutions Ltd тел. 08003112020 www.servicecare.org.uk

Action First Ltd тел. 02076255222 www.actionfirstplc.com

 

ЗДРАВНИ ГРИЖИ

 

Orion Recruitment Specialists тел. 02084324514 www.orionrs.co.uk

Absolute Healthcare Recruitment тел. 08456033707 www.absoluterecruitmentsolutions.com

 

ПРЕВОДАЧЕСКИ УСЛУГИ

 

Appointments Bilanguage (билингвистични услуги в различни сектори) тел. 02070923911 appointmentsbilanguage.co.uk

 

ШОФИРАНЕ И ЛОГИСТИКА

 

J&M Recruitment Services Ltd тел. 01795519000, www.jm-recruitment.com

Apex Resources Ltd тел. 02030789570 www.apexresources.net

 

ОХРАНА НА ОБЕКТИ

 

Astarea Security тел. 08454742843 (необходими документи – завършен курс за охрана, First Aid Certifi cate, свидетелство за съдимост)

 

РАБОТА В СКЛАДОВЕ

 

Extraman Recruitment тел. 02073733045 www.extramanrecruitment.co.uk

 

ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ

 

Concept IT Services Ltd тел. 08081782248 www.concept-its.co.uk

 

ВСЯКАКВА РАБОТА

 

Interaction Recruitment Ltd тел. 02032838217 www.interactionrecruitment.co.uk

 

Последна актуализация: февруари 2016 година.

32 Comments

  1. Natzeva Maia says:

    Hello,

    Firs I want to excuse me for my English :), I am working on it.
    I am from Bulgaria and I am looking for job in UK.
    In fact i don’t know what kind of documents have to prepare.
    I want to come in England in the end of September or beginning of October.
    I don’t have any requirements regarding job, which I will work.
    I can start with work in farm, cleaning sector, hotel sector.

    I hope that someone will explain me the way of working in the UK.

    Thank You in advance

  2. Zhelqzko says:

    sekuriti

  3. Здравейте, бих искала да добавя, че и “Джоб Консулт” ЕООД набира персонал за почасова работа в Лондон, Англия. Работата предлагана от фирмата е свързана с почистващи услуги.

  4. ivan says:

    Nabiram hora maistori 6paklovka djii boiidjii gips karton za london za poveche informacia tel 00447466469977 ivan

  5. Diyan says:

    Ivan, az ne sym maistor no sym rabotil s gips karton. Ako tyrsite dobyr obsht rabotnik moje da se svyrjite s men.

  6. Diyan says:

    Ivan, az ne sym maistor no sym rabotil s gips karton. Ako tyrsite dobyr obsht rabotnik moje da se svyrjite s men…

  7. krasimir says:

    az sam krasimir rabotq kato kofrajis armatoris savsem slab opit vav gipso karton boqdisvane angliski slabo cscs karta vav proces na izkarvane inshurans imam

  8. kemal toska says:

    hello I looking for job I have all the documents for a job in construction to contact me 07404889347

  9. emil says:

    dursq si rabota

  10. Kristina says:

    Здравейте! Наскоро пристигнах в Лондон и си търся работа. Имам опит като барист и като сервитьорка в България и в момента пращам сиви-то си на доста места, но ако знаете нещо бих се радвала да помогнете. Най-удобно ми е около Bounds green, Muswell Hill, Crouch end, North Finchley ! Благодаря предварително! 🙂

  11. Silvia says:

    Agenciq tursi golqm broi rabotnici za obekti navsqkade v Kent i Essex. Garantirana rabota v udobni chasove, Warehouse Operatives, Packers, Drivers/Forklift Drivers i drugi. Mnogo dobri usloviq na trud, zaplashtane vsqka sedmica, min 6.50 GBP na chas.
    Za seriozni hora koito imat NiN, moje i bez bankova smetka v nachaloto.
    Trqbva da se registrirate v ofisa na agenciqta v Maidstone, Kent ME15 6LP
    Molq obadete se na tel. 01622690555 (Silvia)
    silviya.stoyanchova@go-rg.com

  12. Emil Simov says:

    Mehanic

  13. Mariya says:

    I’am Nurse’and I looking for jobs.I can work and care assistant.

  14. ANGEL says:

    Tqrsq rabota v stroitelstvoto citi Norwich

  15. ANGEL says:

    Tqrsq rabota v stroitelstvoto citi Norwich imam scsc NIN i bankova smetka

  16. Silviq Koseva says:

    Zdraveite, ot skoro sym v Liverpool nqkoi znae li tyk za nqkakva rabota, sega y4a ezika.Molq ako nqkoi znae ne6to da mi pi6e na email lady_sisi74@abv.bg.Blagodarq.

  17. ivo says:

    Търся работодател

    уменията са ми в областта на:

    – компютрите (инсталиране на операционни системи и софтуер)
    – системите за сигурност (сот и видеонаблюдение)

    07741180166

  18. vasil says:

    tarsia rabota bes znachenie kakva imam inshurans nivo na angliski nisko

  19. сияна says:

    без език може ли

  20. Plamena Kaleva says:

    Hello!

    I am looking for a job as a shop assistant or as a German teacher in London.
    Thank you in advance

  21. Viktoriya Ateva says:

    Здравейте,
    живея в Мейдстоун и си търся работа в сферата на почистването или като farm worker,packer etc.Всякаква помощ би ми била от полза.
    Благодаря!

  22. Halil says:

    Tirsya rabota v Norwich. Ako nyakoy moje da pomogne molya da mi pishe na email: haliln@abv.bg

  23. Мария says:

    Търся работа като шивачка ако някой може да помогне
    Тел 07424110024
    Благодаря !!!

  24. nikola says:

    zdravete tarsq rabota v gymazinnisa rabotq vece 3 godini taq rabota v london telefon za svraska 07405315673

  25. Daniela Bojilova says:

    zdraveite, jiveq v Burton on trent ,i bih iskala da rabotq v sferata na pochistvaneto ,no ne govorq angl.ako nqkoi moje da pomaga .blagodarq vi hora

  26. Antoaneta says:

    Dobro utro iskam da zapochna rabota v metroto kakvi duk sa mi neopxodimi I kam koia agencia da se Obada za namirase na rabota mola pusnete na lichno blagodara

    • Мирослава says:

      Здравете, Антоанета!
      Някой отговори ли Ви за метрото?

  27. iliana says:

    Zdraveite, tarsja si rabota v sferata na pocistvaneto, njamam opit, no se uca barzo. Osven tova moga da chija otlicno na machina. ziveja v NW London. Angliiskija mi ne e mnogo dobar. Ako nekoi moze da pomogne da piche na ilianabayramska@gmail.com. Blagodarja predvaritelno.

  28. atanas says:

    Здравейте търся си работа може и както шофьор.07599829383

  29. Nikola Nikolov says:

    Zdravete tarsq rabota kato gumaziq imam opit .Imam I sofiorska kniska angliski .imam svidetelstvo za rabota s motorni trioni I xrastorezi .telefo 07405315673

  30. Petya says:

    Здравейтe
    Търся си работа в сферата на почистването ,нямам опит ,но се уча бързо. Имам банкова сметка и чакам да ми дойде отговор дали съм одобрена за иншуран.
    Благодаря предварително
    petq_icova1992@abv.bg

  31. IN RS LTD says:

    Спешно – дистрибутори – Манчестър

    Английска фирма набира група от 6 човека, 18-40 години, двойки, семейства, самостоятелни момичета и момчета, за разнасяне на рекламни материали по-домовете за социални дейности.

    Без английски език!

    Осигурява се:
    -безплатен транспорт до работния район и обратно.

    – £ 200 – £ 300 лири на седмица, при коректно и правилно разпространение на 1000 броя ( не по-малко) домове дневно. това предполага 10-15 километра пеша.

    – квартира добре обзаведена – £ 40 лири седмично наем.

    – възможност за израстване и по-голямо заплащане.

    – постоянна работа – 6 дневна.
    07774653293

    = > документи за кандидатстване:

    1. подробно cv на български на е:mail посочен в обявата.

    2. копие на лична карта

    3. копие на международен поспорт и шофьорска книжка ( ако има такива)

    = > след одобряване:
    1. свидетелство за съдимост

Leave a Comment