Агенции с положителни отзиви, предлагащи целогодишна работа във Великобритания

.

СТРОИТЕЛСТВО

Ако желаете да получавате оферти за работа в строителството, моля присъединете се към Viber групата ни като натиснете на линка:

https://invite.viber.com/?g2=AQBYacr6RTAbfEikPtQgpyRK7AmKyB%2FCv9Dj8r5b5CKdOyglHvmBuaDNqssVqijq

След това може да се наложи да натиснете върху JOIN COMMUNITY. Ако желаете да ни препоръчате на ваши приятели можете просто да им изпратите същия линк.

Madigan Gill Ltd тел. 02072566222 www.madigangill.co.uk

Bespoke Recruitment тел. 08704130500 www.bespokerecruitment.co.uk

Extraman Recruitment тел. 02073733045 www.extramanrecruitment.co.uk

Meridian Business Support тел. 02088438189 www.meridianbs.co.uk

Search Consultancy Ltd тел. 01293848116 www.searchconsultancy.co.uk

Daniel Owen Building Recruitment Solutions тел.0345 810 1020, www.danielowen.co.uk

Ship Shape Resources тел. 02077065240 www.shipshaperesources.com

O’Neill & Brennan тел. 01707648880 www.oneillandbrennan.com

GM Recruitment тел. 02082464270 www.gmrecruitment.co.uk

The Shore Group тел. 02078698350, 01634566710 www.theshoregroup.co.uk

CitySite Solutions тел. 02037000120, 02079456299 www.city-site.co.uk

Fomac Construction тел. 02089614004 www.fomac.co.uk

FastTrack Management Services тел. 08450658888 www.ftrack.co.uk

Trades & Labour UK Ltd тел. 01932267000 www.tradesandlabour.net

TOK Construction Ltd тел. 02086847171 www.tokconstruction.co.uk

Qualified Labour Supply Ltd тел. 02079875253

Resourcing Group тел. 02072640707, 07595116714 (Рей Бъртън) www.resourcinggroup.co.uk

Options Resourcing тел. 02076212200 www.optionsresourcing.com

Protech Site Services Ltd тел. 02083871540, 07772485388 www.protechsiteservices.com

Tradeline Recruitment тел. 01234332960 www.tradelinerecruitment.co.uk

Apex Resources Ltd тел. 02030789570 www.apexresources.net

Harper Construction Recruitment тел. 01934823530 www.harpercr.co.uk

Munnelly Support Services тел. 02031264264 www.munnellys.com

3D Personnel тел. 02071833030, www.3dpersonnel.com

McGinley Support Services тел. 02072322567 www.mcginley.co.uk

Optima Site Solutions Ltd тел. 02034791320 www.optimasitesolutions.com

Professional Construction Recruitment Ltd тел. 02034342260 pcrnet.co.uk

Speedy Specialists тел. 02089710400, www.speedyspecialists.com

Alandale Logistics Ltd тел. 02070050050, www.alandaleuk.com

GM Recruitment Ltd тел. 02082464270 www.gmrecruitment.co.uk

Randstad Ltd тел. 01582811600, www.randstad.co.uk

Wyse Labour Ltd тел. 01273773409

Hays Recruitment Ltd тел. 02072598721 www.hays.co.uk

First Choice Ltd тел. 02085227878 www.fcrl.co.uk

Mane Engineering and Construction Jobs Ltd тел. 01923470700 www.mane.co.uk

Core Group 01628 560468

Life choice 00447402870221

РАБОТА В ХОТЕЛИ И РЕСТОРАНТИ

Human One Ltd тел. 07921871098 www.humanone.co.uk

Neway International тел. 02083814995 www.newayresources.com

Catermatch Solutions тeл. 08451081539, 01619209655 www.catermatch.co.uk

Select Hospitality тел. 01223324744 www.selecthospitality.co.uk

KMS UK Ltd. тел. 02078211500 www.kmsuk.net

Ellis Mack Recruitment тел. 01415488246, www.ellismack.co.uk

Catfoss Recruitment Ltd тел. 08454583636 www.catengineeringrecruitment.co.uk

Capital Catering Services Ltd тел. 01992500073

Cherryred Recruitment Ltd тел. 08712000408 www.cherryredrecruitment.com

РАБОТА В МЕТРОТО

FastTrack Management Services тел. 08450658888, 08452107777 www.ftrack.co.uk

AGS One тел. 02073361281 www.agsone.co.uk

РАБОТА В ХРАНИТЕЛНАТА ИНДУСТРИЯ

Food Careers Ltd тел. 02070601966 www.foodcareers.net

Baker Ross Food тeл. 02084347008 www.barkerross.co.uk

Focus Management Consultants Ltd тел. 01625560778 www.focusmanagementconsultants.co.uk

Jarvis Johnson (временна работа) тел. 08443351869 www.jarvisjohnson.co.uk

Catfoss Recruitment Ltd тел. 08454583636, www.catengineeringrecruitment.co.uk

ПОЧИСТВАНЕ НА КЪЩИ, ОФИСИ И СГРАДИ

Ariston Cleaning тел. 02074032091, 07733882934 [email protected]

Perfect Clean тел. 02070998271, 08000020616 www.perfectclean.co.uk

Dustbusters Ltd тел. 07827968486 www.dustbusterscleaninguk.co.uk

Expert Home and Office Services тел. 07901825498, 08000431143 www.experthomeandofficeservices.co.uk

Any Clean Ltd тел.  02085931317, 08001951215 www.anyclean.co.uk

Top Cleaners тел. 02072052626, 08000517626 www.topcleaners.uk

Cleaning Gurus Ltd тел. 02079986672, 07979335263 www.thecleaninggurus.co.uk

KT&T тел. 02071939113, [email protected] kttgreencleaning.co.uk (за предпочитане) www.ktt-ltd.com

Clean4you London Ltd тел. 02074490241 www.clean4you.co.uk

Cleaners London Ltd тел. 02034758344 www.cleanerslondon.com

ИНЖЕНЕРНА РАБОТА

Personnel Selection тел. 01273205281 (Брайтън), 01252716881 (Фарнъм), 01483765544 (Уокинг) www.personnelselection.co.uk

Protech Site Services Ltd тел.  тел. 02083871540, 07772485388 www.protechsiteservices.com

Recruitment South East Ltd тел. 01424830000 www.recruitmentsoutheast.co.uk

ГЛЕДАНЕ НА ДЕЦА

Little Ones тел. 02071830309, www.littleoneslondon.co.uk

Jem Childcare Solutions тел. 08455435512 www.jemchildcaresolutions.co.uk

Care.com www.care.com

РАБОТА В ТЪРГОВСКИТЕ ВЕРИГИ

Discover Retail Recruitment тел. 01254824146 www.discoverretail.co.uk

C2 Retail Recruitment тел. 02071250023 www.c2recruitment.com

Online E-Recruitment тел. 02088933113 www.onlineegroup.com

РАБОТА В СОЦИАЛНАТА СФЕРА

Care Solutions Limited тел. 01480223650

Axis Recruitment Limited тел. 08454701234 www.axisrec.com

Service Care Solutions Ltd тел. 08003112020 www.servicecare.org.uk

ЗДРАВНИ ГРИЖИ

Absolute Healthcare Recruitment тел. 08456033707 www.absoluterecruitmentsolutions.com

ПРЕВОДАЧЕСКИ УСЛУГИ

Appointments Bilanguage (билингвистични услуги в различни сектори) тел. 02070923911 appointmentsbilanguage.co.uk

ШОФИРАНЕ И ЛОГИСТИКА

Apex Resources Ltd тел. 02030789570 www.apexresources.net

ОХРАНА НА ОБЕКТИ

Astarea Security тел. 08454742843 (необходими документи – завършен курс за охрана, First Aid Certifi cate, свидетелство за съдимост)

РАБОТА В СКЛАДОВЕ

Extraman Recruitment тел. 02073733045 www.extramanrecruitment.co.uk

ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ

Concept IT Services Ltd тел. 08081782248 www.concept-its.co.uk

ВСЯКАКВА РАБОТА

Interaction Recruitment Ltd тел. 02032838217 www.interactionrecruitment.co.uk

Последна актуализация: октомври 2020 година.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *